Здати на права категорії Д у Львові

Набір студентів на категорію Д тимчасово закритий!

Відкрити категорію D – значить отримати навички керування пасажирським транспортом та легковим автомобілем з причепом. Навчання проходять ті, хто вже має посвідчення водія та досвід водіння. Тому курси у категорії Д мають невисоку ціну та невеликий термін навчання.

У нашій автошколі курсант отримає категорію Д, освоївши найважливіші навички, які забезпечать безпечну та маневрену їзду у Львові та по всій країні.

права категорії д

Які переваги дає навчання на категорію Д

Ви можете здати на категорію Д, яка має кілька напрямків:

• D1: ви зможете керувати транспортними засобами з 8-16 пасажирами;
  • DE: дає право керувати автобусом з причепом, вага яких менше 3,5 тонн;
  • D1E: дає право керувати автобусом вагою менше 750 кг;
  • D: ви зможете керувати ТЗ з більш ніж 16 пасажирами.

Навчання на категорію D надає право керувати автобусами, маршрутними таксі, тролейбусами, возити туристів на екскурсії. Водій пасажирських засобів пересування – затребувана професія, яку багато хто хоче опанувати.

Приваблює наших учнів і те, що у нас можна відкрити категорію д за низькою ціною. Кожен бажаючий навчиться водінню на заняттях у нашій установі за відведений термін.

Ціни

КурсТеоріяПрактикаЦіна
Категорія D60 год.30 год.від 10000 ₴
Додаткові заняття1 год.від 400 ₴

Як отримати права категорії Д

Щоб отримати категорію D, учневі має бути 21 рік чи більше. Стаж водіння – 3 роки і більше. Такі вимоги висуваються тому, що керування транспортом із пасажирами – це велика відповідальність. Водіям, які вже мають великий досвід водіння, не важко вдосконалити свої знання на цьому курсі. При цьому теоретичні заняття у навчальних класах проходити наново не потрібно. Студенти підтвердять свій рівень знань, виконавши тест на комп’ютері.

Після цього учні приступають до практичних занять на автодромі. Там вони мають навчитися відчувати транспортний засіб, його габарити, двигун, “чути” мотор. Також рушати з місця, гальмувати, входити в поворот.

Під час навчання на категорію Д з причепом на автодромі учні також навчаються:

• Їздити змійкою;
  • Підйому та спуску з естакади;
  • Заїзду в гараж;
  • Паркуванню.

Після цих уроків курсанти складають внутрішній іспит з водіння та отримують допуск до міста. Там разом з інструктором на кожному занятті вони будуть підкорювати місто, переносячи навчальний досвід на реальний. У місті учні навчаться рухатись у щільному потоці авто та іншого громадського транспорту, висаджувати пасажирів на зупинці, об’їжджати транспорт, переїжджати складні перехрестя. Це найважливіший досвід, без якого не скласти фінальний іспит у ГСЦ МВС. А ті, хто успішно його подолають, отримають посвідчення водія з правом управління громадським ТЗ.

автошкола категорія д

Де відучитися на категорію Д у Львові.

Ми запрошуємо всіх бажаючих пройти навчання у нашій автошколі. Термін навчання на категорію Д становить 2-3 місяці. Цього часу достатньо, щоб осягнути всі ази майстерності та стати кваліфікованим автолюбителем.

Нас обирають за те, що:

• Ми пропонуємо відмінну вартість навчання на категорію Д;
  • У нас можна вибрати зручний графік, поєднуючи роботу та навчання;
  • З нами працюють професійні викладачі із великим стажем;
  • Наші філії мають зручне розташування у Львові;
  • Програма навчання побудована оптимальним чином для легкого навчання.

Дзвоніть нам зараз, щоб дізнатися подробиці та початок найближчого курсу. Довірте нам знання, які зроблять вас впевненим та грамотним водієм. І поспішайте, адже ціни на курси регулярно зростають, як і вартість бензину.

Залишились питання?

5 / 5 ( Відгуків: 4 )