Приватні уроки водіння у Львові

Коли учень проходить навчання водінню автомобіля, в курс входить певна кількість годин практичної їзди. Деяким курсантам таких занять недостатньо, і вони користуються додатковими послугами тренування з інструктором з водіння. Такі уроки оплачуються додатково, при цьому вони дають впевненість у собі на дорозі і дозволяють відпрацювати ті маневри, які важко даються.

інструктор з водіння

Коли потрібні заняття з автоінструктором

Приватне навчання водінню потрібне у кількох випадках:

• Ви проходите навчання водінню машини та хочете взяти додаткові уроки;
  • Ви давно отримали права і зараз хочете освіжити знання, тому вам потрібен приватний інструктор з водіння;
  • Внаслідок аварії у вас з’явився страх їзди, необхідно покращити навички їзди;
  • Ви відчуваєте невпевненість у певних маневрах і хочете потренуватися у їх вдосконаленні.

Не варто думати, що індивідуальні заняття з водіння – це дорого. У вас вже є досвід управління ТЗ, отже, знадобиться лише кілька занять, щоб його закріпити.

Переваги індивідуального навчання водінню

Індивідуальне навчання водінню має низку зрозумілих переваг:

• Викладач у процесі зосереджений лише на ваших вміннях, і максимальну кількість часу приділяє розбору помилок та їх виправленню;
  • Ви працюєте у власному ритмі, незважаючи на інших курсантів;
  • Можете взяти стільки занять, скільки потрібно;
  • Зручно поєднувати з основним навчанням водінню, з роботою чи навчанням;
  • Можливість потренуватися на тих магістралях, що викликають у вас невпевненість.

Перевага таких занять ще в тому, що ви можете вибрати будь-якого особистого інструктора з водіння з представлених у нашій автошколі.

приватний інструктор з водіння

Як організовані уроки з приватним автоінструктором

Навчання на керування автомобілем у приватному порядку відбувається наступним чином. Ви вибираєте індивідуального інструктора з водіння та визначаєте, де займатиметеся: на автодромі, або в місті, або і там, і там. Домовляєтеся з викладачем про дату та час занять, підбираючи зручний графік для обох.

На автодромі ви відпрацьовуєте такі навички, як паркування, підйом та спуск з гірки, їзда змійкою, заїзд в гараж. У місті ви можете вибрати будь-яку дорогу, потренуватися на кільцевому русі, складних переїздах, їзді в пробках або за умов обмеженої видимості.

Приватні уроки водіння з інструктором можуть відбуватися у будь-який вільний ваш та педагога час. Це означає, що ви можете вибрати такий інтервал, коли дороги найменш завантажені, і спокійно тренуватися в їзді, наприклад, рано-вранці. Або якщо ви хочете навчитися впевнено водити саме в умовах великого завантаження, то взяти урок у годину-пік.

Чому варто вибрати нашу автошколу

Нас обрала вже велика кількість студентів, і щодня їхня кількість зростає. Все тому, що:

• Ми пропонуємо низькі ціни на навчання;
  • Термін навчання є оптимальним, дозволяє отримати всі необхідні навички швидко;
  • У нас є свій автодром у зручній транспортній доступності;
  • Великий вибір філій у Львові;
  • Кваліфіковані педагоги та досвідчені інструктори у штаті;
  • Доступність викладачів, завжди є можливість позайматися з одним з них;
  • Сучасний автопарк у відмінному стані;
  • Зрозуміла програма навчання, яка легко засвоюється.

Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Ми зателефонуємо вам та проконсультуємо з усіх питань. Права та впевнена їзда куди ближче, ніж здається. Почніть займатися вже зараз!