Вартість курсів водіння у Львові

Вартість навчання в автошколі – величина непостійна, яка залежить від багатьох факторів: тип курсу, тривалість, специфіка тощо. У кожен курс входить певна кількість теоретичних і практичних занять, тому здати на права можна за цінами, відмінними одна від одної.

Курси водіння, ціна на які є досить привабливою, стануть вигідною інвестицією для кожного, хто хоче змінити своє життя на краще. Наявність посвідчення водія відкриває нові горизонти не тільки в особистому житті, а й на професійній ниві.

вартість навчання в автошколі

Що впливає на вартість прав у Львові?

При зверненні до нашої автошколи майбутній учень може вибрати:

 • Категорії для навчання;
 • Формат курсу – офлайн або онлайн;
 • Час відвідування – ранковий, денний чи вечірній графік;
 • Специфіку курсу – групове чи індивідуальне навчання (останній варіант можливий для тих, хто вже отримав права, але хоче вдосконалювати свої навички).

Вартість навчання водінню обов’язково прописується в договорі і з цього моменту ціна не змінюється. Ми цінуємо довіру учнів, тому в автошколі найкращі ціни у Львові прозорі для всіх

Що належить до вартості прав у Львові

Навчання водінню має ціну, яка складається з кількох аспектів:

 • Ціна за теоретичні та практичні уроки, з яких складається зарплата викладачів;
 • Прайс на пальне. Вартість навчання на права включає також витрати на пальне, яке споживає транспорт. Також сюди входитиме обслуговування автопарку;
 • Вартість оформлення водійського.

На ціну прав водія також впливає вартість оформлення документів, проходження медогляду та друку фотографій перед початком навчання.

Ціни

Категорія, курсК-ть год.Ціна, ₴Формат навчання
B646000Теорія онлайн
A643000Теорія онлайн
A1643000Теорія онлайн
А+B647000Теорія онлайн
А+A1643000Теорія онлайн
А+A1+B647000Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Де вивчитися на права за низькими цінами

У нашій автошколі кожен може вивчитися на права за низькими цінами та оволодіти знаннями за такими напрямками:

 • Навчання на категорії А, В, С, D;
 • Відновлення навичок їзди;
 • Навчання у режимі онлайн;
 • Відкрити в собі навички управління мототранспортом.
курси водіння ціна

Якщо курсант починає навчання з нуля, то він має спочатку вивчити теорію, а потім приступити до практики на автодромі та в місті.

Навчальний процес сформований таким чином, що кожен бажаючий навчиться правил дорожнього руху, правил надання медичної допомоги на уроках теорії у наших навчальних класах.

На автодромі під контролем інструктора учні навчатимуться ставити автомобіль у гараж, паркуватися, об’їжджати перешкоди, підніматися та спускатися з гірки.

У місті учні матимуть досвід практичної їзди в режимі реального часу, щільного транспортного потоку та поганої видимості (у дощ, сніг, туман).

Вартість здачі на права можна порівняти з тими знаннями, які отримають учні. Навчають їх досвідчені педагоги, які мають великий досвід водіння. Скласти іспит у ГСЦ МВС після такого курсу не складе труднощів.

Як записатись на навчання?

Незалежно від того, чи хоче потенційний учень записатися чи просто дізнатися про ціни на навчання в автошколі, ми все докладно розповімо. Всім, хто звернувся, надається максимум інформації для того, щоб вони розуміли підхід фахівців до своєї роботи. При першій зустрічі майбутній водій зможе дізнатися:

 • Як формується ціна;
 • Що пропонується учням на певний бюджет;
 • Терміни, за які можна освоїти певну категорію.

Вартість отримання прав у нашій установі дуже приємна. Ми пропонуємо вам відучитися у нас і стати впевненим водієм лише через кілька місяців!