Дистанційне навчання на права у Львові

Ви працюєте або вчитеся, і зовсім немає часу відучитися і отримати посвідчення водія? Ми раді повідомити, що у нас ви можете пройти курси водіння онлайн. Не виходячи з дому, будь-коли ви зможете відвідувати навчальний клас у режимі онлайн та навчатися основ водіння.

курси водіння онлайн

Хто проходить онлайн навчання на права

Навчання на права водія онлайн буде корисно тим, хто:

  • Працює за непостійним графіком;
  • Навчається в університеті чи коледжі;
  • Перебуває у декретній відпустці.

Курси водія онлайн зручні тим, що для відвідування уроків потрібен тільки комп’ютер або ноутбук і хороший інтернет. З будь-якої точки світу і в будь-який зручний для вас час ви зможете опанувати знання.

Проте навчальний процес містить практичні заняття, які можна відвідувати лише наживо. Тому заняття влаштовані таким чином, що теорію курсанти освоюють у режимі онлайн, а потім приходять до автошколи, щоб скласти іспит з теорії та отримати допуск до їзди на автодромі.

Ціни

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
B 64 6000 Теорія онлайн
A 64 3000 Теорія онлайн
A1 64 3000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1 64 3000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Переваги онлайн курсів з водіння

Крім уже зазначених переваг дистанційне навчання в автошколі спокушає ще й тим, що:

  • Ви можете проходити теоретичні заняття у своєму режимі. Якщо якась тема залишилася незрозумілою, завжди можна повернутися до неї та повторити;
  • Ви не витрачаєте час на транспорт та пробки, добираючись до навчального закладу;
  • Ціна на курси дешевше в режимі онлайн, ніж якщо ви відвідуватимете уроки безпосередньо в автошколі;
  • Ви зможете одночасно навчатися у нас та працювати чи проходити навчання в іншому закладі;
  • Вас не будуть відволікати інші учні і ви зможете вчитися з власною швидкістю незважаючи на інших.

Ви можете не сумніватися: кожен курсант навчиться теорії у такому режимі. Але остаточний вибір за вами. Якщо ви володієте достатньою самодисципліною, то режим автошколи онлайн буде вам під силу. Якщо ж ви відчуваєте, що краще набуваєте навичок “на місці”, вибирайте курс офлайн.

онлайн навчання на права

Як приєднатися до онлайн навчання на права

Щоби пройти дистанційне навчання на права, потрібно пройти реєстрацію на сайті автошколи, після чого у вас відкриється особистий кабінет. У ньому будуть всі матеріали для навчання, до яких ви зможете звернутися будь-якої миті. Також ви зможете завжди звернутися до викладача зі своїм питанням, якщо в чомусь виникнуть труднощі.

Після завершення теоретичного блоку вам доведеться прийти в автошколу для занять з інструктором. Майбутні водії розпочнуть уроки на автодромі. Там вони будуть відпрацьовувати такі навички, як рух із перешкодами, паркування, заїзд в гараж, спуск та підйом на естакаду.

Після цього учні виїжджають у місто на автомобілі. Там вони матимуть досвід водіння в реальних умовах, навчаться швидко реагувати на зміни в дорожніх обставин, змінювати смугу для руху, долати складні перехрестя тощо. Не варто переживати про те, що ви можете вчинити неправильну дію та спровокувати ДТП. В автомобілі завжди є інструктор, його пасажирське місце оснащене додатковими педалями, тому в будь-який момент він зможе швидко зреагувати і загальмувати.

Кінцевий етап – складання іспиту в ГСЦ МВС та отримання прав. За статистикою, більшість наших студентів із першого разу успішно проходять усі випробування.

Наша автошкола пропонує короткі терміни навчання, низьку вартість та сучасний автопарк із відмінним обслуговуванням. Приєднуйся до нас! Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, і ми самі зв’яжемося з вами для уточнення деталей.

Залишились питання?

    5 / 5 ( Відгуків: 9 )