Іспити ПДР онлайн

Даруємо знижку - 10% на будь-який PRO-акаунт на сайті тестів ПДР Green Way! Промокод: ziu424085Натисніть щоб скопіювати промокод!.

Чи повинен водій транспортного засобу знати правила дорожнього руху?

Питання ПДР по темах

Загальні положення Обов’язки і права водіїв механічних транспортних засобів Рух транспортних засобів із спеціальними сигналами Обов’язки і права пішоходів Обов’язки і права пасажирів Вимоги до велосипедистів Вимоги до осіб, які керують гужовим транспортом, і погоничів тварин Регулювання дорожнього руху (регульовані перехрестя) Регулювання дорожнього руху (нерегульовані перехрестя) Попереджувальні сигнали Початок руху та зміна його напрямку Розташування транспортних засобів на дорозі Швидкість руху Дистанція, інтервал, зустрічний роз'їзд Обгін Зупинка і стоянка Проїзд перехресть (регульовані перехрестя) Проїзд перехресть (нерегульовані перехрестя) Переваги маршрутних транспортних засобів Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів Користування зовнішніми світловими приладами Рух через залізничні переїзди Перевезення пасажирів Перевезення вантажу Буксирування та експлуатація транспортних составів Навчальна їзда Рух транспортних засобів у колонах Рух у житловій та пішохідній зоні Рух по автомагістралях і дорогах для автомобілів Рух по гірських дорогах і на крутих спусках Міжнародний рух Номерні, розпізнавальні знаки, написи і позначення Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання Окремі питання дорожнього руху, що потребують узгодження Дорожні знаки Основи безпечного водіння Основи права в області дорожнього руху Надання домедичної допомоги Етика водіння, культура та відпочинок водія Європротокол

Тести на права онлайн на нашому сайті

У учнів автошколи не завжди є можливість повторити квитки ПДР 2023. Їх купують у паперовому вигляді, і коли постає питання, як вчинити на дорозі, не вдається звернутися до тестів з відповідями. Для цього ми відкрили можливість скласти іспити на ПДР онлайн на нашому сайті в будь-який зручний для вас час та з будь-якої точки світу.

тести ПДР

Коли потрібно пройти тестування

Тести ПДР українською мовою знадобляться, якщо:

 • Ви навчаєтесь на курсі в автошколі та хочете перевірити свої знання, потренуватися у певних темах;
 • Ознайомитись з новими законами та пройти тест за новими, зміненими квитками;
 • Відновити знання якщо давно проходили навчання. Для цього достатньо вирішувати квитки правил дорожнього руху на сайті.

Пройти тест на права категорії Б на сайті – це означає:

 • Будь-коли і будь-де мати можливість перевірити себе;
 • Отримати матеріал у наочній та зручній для вивчення формі;
 • Підготуватися до складання іспиту, адже на сайті квитки правил дорожнього руху як у ГСЦ МВС;
 • Отримати об’єктивну оцінку своїх знань;
 • Якщо ви не дуже добре запам’ятали деякі знаки правил дорожнього руху, тест онлайн допоможе.

На сайті завжди опубліковані актуальні екзаменаційні квитки правил дорожнього руху, ми регулярно оновлюємо їх, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте найдостовірнішу інформацію.

Що входить у тест на знання правил дорожнього руху

Онлайн тест на права можна пройти на певні теми, які ви не дуже добре засвоїли. У такому разі потрібно обрати напрямок і по ньому буде сформовано випадковий тест на права. Або ви можете пройти тест ПДР з усіх тем, і будуть згенеровані тести, начебто ви проходите пробний іспит ПДР.

Ви можете виконувати завдання кілька разів, якщо відчуваєте, що залишилися прогалини в якійсь області. Багато учнів люблять проходити тест на знання дорожніх знаків на сайті, тому що їх оцінює сервіс, а не викладач, адже у багатьох психологічно є страх припуститися помилки та отримати осуд.

тест на права

Ми пропонуємо пройти тести правил дорожнього руху за темами:

 • Будова авто, розташування педалей, особливості устрою (АКПП, МКПП);
 • Правила надання першої медичної допомоги при ДТП;
 • Розмітка, знаки правил дорожнього руху за групами;
 • Пріоритет руху ТЗ на дорозі;
 • Початок шляху, маневрування, правила зміни смуги, обгону;
 • Висаджування пасажирів, допустимі місця для зупинки та стоянки;
 • Привілеї пішоходів;
 • Допустима швидкість їзди в дитячій та житловій зонах;
 • Регулювання руху поліцейськими та особливими знаками, спецрозмітка;
 • Буксирування, рух із причепом, перевезення пасажирів;
 • Необхідні дії під час аварійної зупинки;
 • Розміри штрафів порушення ПДР.

ПДР онлайн тестування охоплює всі теми, які вивчають в автошколі та які необхідні для безпечного руху на дорогах. А якщо ви зрозуміли, що багато тем кульгає, ви можете приєднатися до нашого курсу з відновлення навичок водіння, або взяти кілька приватних уроків їзди з інструктором.

Як вирішувати тести правил дорожнього руху онлайн

Якщо ви бажаєте вирішувати онлайн білети ПДР, потрібно просто зайти на наш сайт навіть без реєстрації. Вибрати режим (випадкові питання або лише з певних тем), дочекатися поки сервіс згенерує квитки, і вирішувати їх.

Більше немає необхідності купувати паперові методички, адже їхня актуальність застаріває. Якщо у вас є телефон та хороший інтернет, просто заходьте на цю сторінку та будь-якої миті перевіряйте свої знання. Якщо зрозуміли, що в якійсь темі є пробіл, повторіть її і знову пройдіть тестування.

Бажаємо удачі в навчанні та безпечної їзди на дорогах!

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 7 )
  arrow top