Довідки для автошколи у Львові

Вступ до роботи чи навчання неминуче починається зі збору певних паперів. Так само і у нашій установі. Зібрати їх не складе особливих труднощів. Однак майбутній учень повинен знати, які саме з них потрібно буде підготувати. Які довідки потрібні для автошколи?

документи для автошколи

Основний перелік документів для автошколи

Щоб зібрати всі довідки в автошколу, не доведеться витрачати багато часу – все можна зробити за один день. Майбутньому учневі необхідно буде отримати такі документи:

  • Довідка від окуліста. Некритичні проблеми із зором – не привід відмовлятися від водіння. Фахівець видасть свій висновок, попередньо оглянувши потенційного учня. Якщо цього вимагає ситуація, він дасть рекомендації щодо необхідності водіння в окулярах. Документи на права в автошколу з такими відмітками завжди приймаються;
  • Висновок про огляд терапевта. Лікар уточнює наявність хронічних хвороб, патологій. Якщо все гаразд, він видає свою довідку;
  • Сертифікати від нарколога та психіатра. Ці документи для навчання в автошколі необхідні, щоб підтвердити, що майбутній водій не перебуває в жодній з цих організацій на обліку.

Зібравши необхідний пакет паперів, можна сміливо завершувати оформлення. При цьому не варто забувати, що додатково потрібно надати паспорт (ксерокопію та оригінал), а також кілька фотографій формату 3х4. В середньому, довідки можна зібрати за кілька годин. Є спеціальні установи, які займаються цим питанням. Перелік документів до автошколи Львів невеликий, тож і зібрати їх зовсім нескладно.

список документів для автошколи

Чому варто проходити навчання у нас?

Зібравши документи в автошколу, варто подбати про вибір гідного закладу для навчання. Ми можемо запропонувати своїм учням привабливі умови:

  • Приємні ціни;
  • Сучасні та комфортабельні навчальні класи;
  • Відповідальний підхід до навчання;
  • Структурований навчальний план;
  • Грамотний розподіл годин теорії та практики.

Перед початком навчання менеджер докладно розповість майбутнім учням, які документи потрібні для автошколи та який термін займе оформлення. Курсантам тільки потрібно буде підготувати все необхідне та прийти до нашої установи для укладання договору. А після цього на них чекає захоплююче та пізнавальне навчання, результатом якого стане отримання посвідчення водія!