Відучитися на права категорії Б у Львові

Курс на права категорії В – одна з найбільш затребуваних послуг у нашій автошколі. Це й не дивно, адже володіти власним автомобілем означає вільно пересуватися містом і не залежати від графіка громадського транспорту та його працездатності. Опанувати навички їзди успішно і в короткі терміни ми пропонуємо в нашому закладі.

права категорії б

Документи для курсів на права категорії Б

Для того щоб вступити на курси водія категорії B, потрібно:

• Пройти медогляд у терапевта та окуліста;
  • Взяти довідку у нарколога та психіатра про те, що ви не перебуваєте у них на обліку;
  • Надати фотографії розміру 3х4;
  • Принести оригінал паспорта;
  • Взяти з собою одного з батьків, якщо учневі ще не виповнилося 18 років.

Отримати права на авто можна лише при досягненні 18 років, проте до навчання допускаються курсанти з 16 років. Вони навчаються теорії та складають іспит, а коли вони стають повнолітніми, то приходять до нас і здають на права категорії Б.

Як проходить навчання на права категорії Б

Щоб відкрити права категорії, потрібно пройти навчання, яке складається з:

• Теоретичних занять у навчальних класах;
  • Практичних занять на автодромі та у місті.

Спочатку учень на кожному занятті з теорії знайомиться з влаштуванням автомобіля, правилами дорожнього руху, розмірами штрафів, встановлених ГСЦ МВС, правилами надання першої допомоги. У ході таких занять завжди відбувається живе спілкування студентів з викладачем, який відповідає на всі питання, що виникають, і організовує навчальний процес таким чином, щоб кожна тема була засвоєна учнями. На уроках використовуються методики від простого до складного, що дозволяє ефективно навчитися теорії керування транспортом за кілька місяців.

Ціна

Категорія, курсТеорія цінаПрактика цінаТермін навчання
Теорія онлайнБезкоштовно--
B - мкппБезкоштовно300 грн / год.10 тижнів
B - акппБезкоштовно400 грн / год.10 тижнів
Додаткові заняття-500 грн / год.-
Отримайте теорію безкоштовно в рамках повного курсу! Вартість теорії без практики - 2000грн.

Після складання іспиту з теорії починається практика водіння. Учні відпрацьовують на нашому особистому автодромі такі навички, як:

• Початок руху, об’їзд перешкод, гальмування, повороти;
  • Заїзд в гараж;
  • Підйом та спуск з естакади;
  • Їзда змійкою;
  • Паркування передом, боком, задом.

Перш ніж отримати права на автомобіль, майбутні водії повинні відчути габарити авто, звикнути до двигуна, отримати досвід у різних ситуаціях.

Тож після складання внутрішнього іспиту вони виїжджають на вулиці Львова. Там під кураторством інструктора учні вчаться переїжджати складні перехрестя, розвертатись, зупинятися в належних місцях, їздити в пробках, виходити із складних ситуацій. Викладач завжди буде поруч та зможе зреагувати, якщо виникне небезпека на дорозі.

Фінальний етап – складання іспиту в ГСЦ МВС та отримання прав категорії B. Наші учні завжди успішно справляються з цим завданням, адже вони вже мають відмінну базу знань та навичок.

Навчання на права категорії Б

Вибір автошколи у категорії Б у Львові

Ми пропонуємо пройти навчання та отримати категорію прав B у нашій автошколі. Є певні причини, через які потрібно вибрати нас:

• Діють низькі ціни на курси;
  • Представлений сучасний автопарк у відмінному стані;
  • Навчання проводять грамотні та кваліфіковані педагоги;
  • Філії по всьому місту із зручним транспортним розташуванням;
  • Можливість вибрати зручний графік для навчання, поєднувати роботу або навчання з курсами водія.

Вирішуйте вже зараз, і телефонуйте нам. Ми розповімо, коли стартує найближчий курс і яка буде вартість. Визначимося, якими днями будуть заняття, і у вас буде час зібрати потрібні документи, щоб розпочати навчання. З нами ви станете кваліфікованим водієм та вже скоро зможете виїхати на дороги міста!

Залишились питання?

5 / 5 ( Відгуків: 3 )