Про автошколу

Сьогодні рідко зустрінеш людину, яка не має прав. Мати автомобіль або мотоцикл – значить відчувати комфорт при пересуванні, бути мобільним і слідувати своєму персональному графіку. Управляти пасажирським або вантажним транспортом – значить мати високооплачувану та потрібну роботу.

Наша автошкола у Львові готує кваліфікованих та відповідальних водіїв у всіх категоріях. Ми навчаємо їзді на мототранспорті, легкових ТЗ з автоматичною та механічною коробкою передач, у категоріях А, В, С, Д. У нас можна пройти навчання у школі онлайн, за необхідності взяти приватні уроки з інструктором або відновити навички водіння.

До нас приходять вчитися, бо:

  • Ми пропонуємо доступні ціни на навчання;
  • З нами ви зможете навчатися у зручному для себе режимі;
  • У нас працюють не лише професійні освітяни, а й водії зі стажем;
  • Філії автошколи мають зручне розташування по всьому місту;
  • Ви будете вчитися керувати сучасними та маневреними автомобілями та мотоциклами. У нас представлені ТЗ як вітчизняного, так і іноземного виробника;
  • Ми регулярно запускаємо нові потоки учнів та безперервно вдосконалюємо методики викладання.

Якщо ви хочете лише за кілька місяців стати впевненим та грамотним водієм, ми запрошуємо відучитися у нашому закладі. Ми гарантуємо підтримку на кожному етапі навчання, адже до нас часто приходять новачки, які не мають жодних початкових знань про управління ТЗ. І всі вони успішно складають іспити в ГСЦ МВС, адже якість подачі матеріалу дозволяє лише за 2-3 місяці освоїти як теорію, так і практику їзди.

Викладачі розповідають простими словами про складне, а інструктори терпляче пояснюють ті маневри, які дозволять вам безпечно пересуватися дорогами нашої країни і не тільки.

Ми будемо раді бачити вас у нашій автошколі! Телефонуйте вже зараз, щоб записатися на найближчий курс.